Hotelové vybavení

Standardně je ke každému pobytu připraveno v ceně povlečení pro 4 osoby, 4 osušky a 4 ručníky a koupelnová předložka. V koupelně a na záchodě je tekuté mýdlo. K dispozici je zde také fén, žehlička a pračka. 

Mycí a úklidové prostředky

Zdarma jsou k dispozici tablety do myčky, sáčky do koše, houbička, houbová utěrka, textilní utěrky na nádobí, jar na nádobí, tekuté mýdlo na toaletu a do koupelny a toaletní papír. 

Vybavení pro děti

Apartmán je připravený na pobyt dětí.  Zdarma nabízíme cestovní postýlku s kokosovou matrací, peřinky i povlečení, židličku ke stolu, nočník, sedátko na WC, stupínek i mantinel na postel. Pro starší děti je připraveno několik her a drobností pro tvořivou činnost (výroba magnetek, puzzle, malování aj. ).

Italská káva

Součástí vybavení apartmánu je plnoautomatický kávovar. Hostům je k dispozici zdarma italská zrnková káva značky Lavazza, můžete si tak vychutnat skvělé espresso. 

WiFi, Netflix

Samozřejmostí je možnost připojení na WiFi a nejen
v případném deštivém počasí můžete využít v TV zdarma Netflix. 

Parkovací místo

Parkování je zajištěno pro hosty zdarma na přiléhajícím parkovišti nad budovou na vyhrazeném parkovacím místě.

Kuchyňský kout

Pokud si rádi vaříte sami i na dovolené, oceníte naši plně vybavenou kuchyň. K dispozici je pro Vás lednice s výparníkem, mikrovlnná trouba, varná deska, trouba, myčka, rychlovarná konvice, plnoautomatický kávovar na espresso, toustovač, topinkovač, mixér, elektrický kontaktní gril a další běžné kuchyňské vybavení. 


Toto vybavení je pro Vás k dispozici ZDARMA
pro ještě větší komfort během Vašeho pobytu.

Apartmán Jonáš
Lipno nad Vltavou 509
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!